CLEARVIEW PUTTER - novinka!

 

CLEARVIEW PUTTER®

 

Clearview putter - english flyerclearview putter - english flyer

 

clearview putter

Unikátní golfová hůl CLEARVIEW PUTTER® přináší revoluci v oblasti výuky správné úderové techniky a koordinace pohybů při hře na jamku. Patentovaný optický systém hole, tvořený průhlednou hlavou s dvojitými čarami, nečekaně rychle zlepší přesnost Vašeho patování - bez dlouhých hodin na cvičném greenu!

 

Patování s unikátním americkým vynálezem CLEARVIEW PUTTER® Vám nedovolí zaujmout špatný postoj nad míčkem. Pokud se nad sebou umístěné příčné a podélné čáry v průhledné hlavě hole dostanou při pohledu shora do zákrytu, máte jistotu ideální úderové polohy nohou, rukou, trupu i hlavy. Trefit jamku s CLEARVIEW PUTTER® je pak hračkou!

 

Tato převratná hůl Vám poskytuje okamžitou zpětnou vazbu před, během i po úderu. Jakákoliv odchylka od optimální pozice těla je Vašim očím ihned signalizována viditelností bílých čar, které nejsou v zákrytu vrchní zelené a černé čáry. Díky podélné úderové lince, prodloužené z hlavy hole na cvičný míček, dokážete mnohem lépe zamířit na jamku!

 

clearview putter

 

clearview putterclearview putter

 

JE TO TAK SNADNÉ!

1. hlavu hole položte spodní plochou na trávník těsně za míček

2. doladěním vzájemné polohy hlavy, trupu a končetin upravte pozici těla tak, aby se při pohledu shora dostaly nad sebou umístěné čáry v hlavě hole do zákrytu v podélném i příčném směru

3. můžete použít míček s navazující vyznačenou čárou, která při míření zpřesní Váš odhad směru úderu

4. oči musí být přímo nad míčkem, držení hole pohodlné - grip nesvírejte křečovitě

5. zkontrolujte zaměření a plynulým nápřahem proveďte úder

 

clearview putter

 

PŘIBLIŽTE SE PROFESIONÁLŮM!

Nejlepším golfistům z okruhu PGA stačí k absolvování celého hřiště 40 – 45 % úderů průměrného hráče. CLEARVIEW PUTTER® Vám dovolí snížit tento procentuální rozdíl a zlepšit Váš handicap. Zásluhou sofistikovaného systému míření při patování budete sami překvapeni, jak lehce lze handicap snížit (až o 50 %)!

 

Devět z deseti rekreačních hráčů golfu má problémy se špatným postojem nebo mířením na jamku. Právě pro ně je zde CLEARVIEW PUTTER®! S klasickou patovací holí je bez dlouhých hodin s trenérem téměř nemožné zlepšit se na požadovanou úroveň. S holí CLEARVIEW PUTTER® budete mít svého osobního kouče vždy s sebou. Optimální postoj i míření zvládnete na jedničku!

 

CLEARVIEW PUTTER® Vám dává okamžitou zpětnou vazbu. Unikátní optická hlava hole zpřesní Vaši hru a dodá Vám při tréninku i ostré hře sebevědomí, které je základem úspěchu. Neocenitelná výhoda na greenu, větší jistota při hře, zlepšení handicapu, ale především správný postoj a lepší snadnější míření – to je CLEARVIEW PUTTER®. Neváhejte a vyzkoušejte revoluční vynález!

 

CLEARVIEW PUTTER® lze přizpůsobit každému hráči. Je dodáván na pravou i levou stranu v délkách 31 - 37 palců. K holi obdržíte také příslušenství pro úpravu hmotnosti hlavy (dvě sady závaží - viz obrázek). Unikátní optická hlava z nerozbitného akrylátu se tvrdostí blíží oceli, je však lehčí a lépe pohlcuje vibrace. S touto holí můžete i soutěžit - oficiální pravidla golfu nijak neomezují materiál či tvar hlavy putteru.

 

clearview putter

Příslušenství: dvě sady závaží, klíč pro rychlou výměnu a neoprenový obal.

 

Přeji si koupit Clearview putter®

 

 

Clearview putter na českém webu:

Recenze Clearview putteru na www.golfczech.cz

Recenze Clearview putteru na www.casopisgolf.cz

Článek o Clearview putteru na www.idnes.cz

Čtenářská recenze šťastného majitele na www.golfczech.cz

Máme pro Vás také videa o Clearview putteru.

Sice jen v angličtině, ale velmi názorná!

 

Clearview putter - představení

 

Clearview putter - jak a proč funguje

 
Copyright © 2017 X-GOLF.CZ
| mapa stránek | nahoru
X-Golf.cz shop Sphere card